Aby zapewnić najlepszą jakość dostarczanych usług strona wykorzystuje pliki cookie. Ustawienia cookies możesz zmienić w dowolnym czasie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz ich umieszczenie w swoim systemie. Więcej informacji    |    Rozumiem, wyłącz to powiadomienie.

Wróć do seriali

Technicy-magicy

#TechnicyMagicy
2006Sezony: 5

„Technicy-magicy” to komedia z typowo angielskim poczuciem humoru. Serial śledzi losy dwóch maniaków komputerowych, pracowników działu IT oraz nowo zatrudnionej szefowej ich działu.

Technicy-magicy
Roy Trenneman

ROY TRENNEMAN jako ROY TRENNEMAN

Uśmiechnięta twarz działu IT, jego wybuchowa osobowość sprawia, że zawsze będzie trzymany z dala od normalnych ludzi, jak długo się da. Jest królem podziemia, dogadzając sobie komiksami, śmieciowym jedzeniem, grami komputerowymi oraz przypadkowymi kłótniami z najlepszym przyjacielem, Mossem. Roy ma trochę więcej szczęścia z kobietami niż Moss, ale wciąż jest na tyle bezużyteczny, żeby Jen mogła się czuć szczęśliwa, wyśmiewając się z niego. Mimo to Roy ma wielbicielki – w tym jego skłonną do płaczu byłą dziewczynę oraz piękną Judy.


Jen Barber

JEN BARBER jako JEN BARBER

Jen nie ma pojęcia o informatyce, dostała tę pracę, ponieważ powiedziała, że ma rozległe doświadczenie z komputerami, takie jak używanie myszy, klikanie, podwójne klikanie oraz tą rzeczą, co stoi na podłodze… chyba twardym dyskiem? Oprócz tego, że jest ich kierowniczką, Jen pełni rolę powiernicy Roya i Mossa, ich trenerki od związków oraz guru na temat życia poza podziemiem. Nie chodzi o to, że jej życie jakoś specjalnie się układa, po prostu jest lepsze niż ich. Miłosne życie Jen jest bardziej urozmaicone niż Roya i bardziej obecne niż Mossa, ale niekoniecznie udane.


Maurice Moss

MAURICE MOSS jako MAURICE MOSS

Ekspert od technologii, Maurice Moss, jest niemal geniuszem, zdolnym do niesamowitych wyczynów wynalazczych. Można mu również zaufać w kwestii zapamiętania ważnych numerów telefonicznych. Moss mieszka ze swoją mamą, która go ubiera, czesze mu włosy i kupuje mu ubrania. Ma go wciąż na oku, dzwoniąc przez telefon (ku szczególnej niechęci Mossa) oraz poprzez portal społecznościowy o nazwie Friendface. Moss jest bardzo inteligentny, boi się pająków, a jego umiejętności towarzyskie przyrównać można do mniej rozrywkowego kuzyna Golluma. Jego kwantowe zrozumienie kobiet pochodzi całkowicie od jego mamy i Jen. O, i jeszcze Lary Croft. Jednakże jego talent do technicznych innowacji jest wyjątkowy – począwszy od przystosowania ustawień wibracji w telefonach komórkowych (do poziomu, który stawia wyzwanie ustalonym prawom fizyki), aż po stworzenie idealnego stanika (nie biorąc pod uwagę małego problemu z przegrzaniem). Moss jest bardzo dobrze zorganizowany, o wiele lepiej niż Roy, nie marnuje czasu, chociaż okazuje niezwykłą cierpliwość wobec ataków histerii Jen, fochów Roya i gramatycznych błędów kanibalistycznych Niemców.