Aby zapewnić najlepszą jakość dostarczanych usług strona wykorzystuje pliki cookie. Ustawienia cookies możesz zmienić w dowolnym czasie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz ich umieszczenie w swoim systemie. Więcej informacji    |    Rozumiem, wyłącz to powiadomienie.

Wróć do seriali

The Walking Dead

#TheWalkingDead
2010Jeden sezon

The Walking Dead oparto na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana o tym samym tytule. Serial opowiada historię tygodni i miesięcy następujących po pandemicznej apokalipsie w świecie opanowanym przez zombie.

The Walking Dead
Rick Grimes

ANDREW LINCOLN jako RICK GRIMES

Rick w końcu zaakceptował fakt, iż jest przywódcą. Tym właśnie jest i tak go postrzegają inni. Nie domaga się tego, ani nie zaprzecza. Akceptuje brutalność świata i brutalność, której musi się dopuszczać. Potrafi być ojcem i przyjacielem.


Daryl Dixon

NORMAN REEDUS jako DARYL DIXON

Daryl w końcu wie kim jest. Nie targa nim już gniew z powodu utraty więzienia. Uratował Ricka, Carla i Michonne zanim się dowiedział, że to oni. Dla niego jest to dowód jego prawdziwego charakteru.


Glenn Rhee

STEVEN YEUN jako GLENN RHEE

Glenn wie, że warto mieć nadzieję. Odnalazł swoją żonę i pomógł Tarze nie stawiając żadnych warunków. Będąc świadkiem swojego własnego człowieczeństwa, Glenn jest w stanie zainwestować w wyobrażenie o przyszłości.


Maggie Greene

LAUREN COHAN jako MAGGIE GREENE

Wiara Maggie w ludzi się podwoiła. Swoje przekonanie opiera na fakcie, iż nadzieja jest czymś namacalnym. Wciąż jest w stanie dostrzec piękno na tym świecie.


Carl Grimes

CHANDLER RIGGS jako CARL GRIMES

Carl powrócił do miejsca, w którym gości optymizm, utracił jednak niewinność. Nie jest już dzieckiem, ale wciąż synem, który pewnie stoi u boku ojca. Jest istotną postacią, ważną dla całej grupy.


Michonne

DANAI GURIRA jako MICHONNE

Michonne jest całkowicie oddana grupie i wciąż stanowi siłę, z którą należy się liczyć. Nie pozwoli by grupa się rozdzieliła lub została rozdzielona wskutek zaskoczenia. Jest w pogotowiu, zawsze.


Carol Peletiere

MELISSA MCBRIDE jako CAROL PELETIERE

Carol stała się obrończynią gotową zapłacić każdą cenę. Nie podobało jej się to, co musiała zrobić, ale rozumie, że było to konieczne i zależało tylko od niej. Nie jest dumna z tego, co się stało, ale też niczego nie żałuje.


Tyreese

CHAD L. COLEMAN jako TYREESE

Tyreese’a ostatnio widziano w zagajniku. Niósł i czuł na sobie ciężar wszystkich rzeczy, które mu się przytrafiły, a pomimo to pozostał neutralny. Zmaga się z utrzymaniem wysokiego morale, będąc świadkiem nieustannego ludzkiego cierpienia i ogromnych zniszczeń.


Sasha

SONEQUA MARTIN-GREEN jako SASHA

Sasha pozostaje silna fizycznie. Niedawno związała się z Bobem. Przemówił bezpośrednio do jej lęków, co pozwoliło jej mu zaufać. Przygarnięta przez Boba, Sasha czuje się zachęcona i pełna nadziei w niebezpiecznym otoczeniu.


Abraham Ford

MICHAEL CUDLITZ jako ABRAHAM FORD

Sierżant Abraham Ford jest skupiony na misji. Wszystko co mówi i robi prowadzi w jednym kierunku – doprowadzeniu Eugene’a do Waszyngtonu, nawet wtedy, gdy pozostają zakładnikami w wagonie kolejowym, czekając na nieuchronną śmierć.


Tara Chambler

ALANNA MASTERSON jako TARA CHAMBLER

Tara, przedstawiona grupie przez Glenna i Maggie, jest zdeterminowana by im wszystkim pomagać. Szuka czegoś więcej, o co można walczyć, a nie tylko skupiać się na codziennym przetrwaniu.


Rosita Espinosa

CHRISTIAN SERRATOS jako ROSITA ESPINOSA

Rosita jest zdetermiowana i równie mocno zorientowana na misji jak Abraham, niezależnie od niego. Jest realistką, skupioną na przetrwaniu, wiedząc, że Eugene jest możliwie jedyną szansą ludzkości na naprawienie tego świata. Jest oddana grupie, ale zachowa swój cel za każdą cenę.


Eugene Porter

JOSH MCDERMITT jako EUGENE PORTER

Dr Eugene Porter jest spostrzegawczy i skupiony, ale nie jest wojownikiem. Wie, że zarówno jego, jak i świata przetrwanie zależy od chroniącej go grupy i dotarcia do Waszyngtonu.