Aby zapewnić najlepszą jakość dostarczanych usług strona wykorzystuje pliki cookie. Ustawienia cookies możesz zmienić w dowolnym czasie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz ich umieszczenie w swoim systemie. Więcej informacji    |    Rozumiem, wyłącz to powiadomienie.

Program TV

sobota

24 lutego

 • 6:10

  Dr House

  Błogosławiona ignorancja, Sezon 6 | Odcinek 9

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem Jamesa Sidasa, nieprzeciętnie genialnego fizyka i autora, który zamienił udaną karierę na pracę w charakterze kuriera. Dla chorego pacjenta inteligencja jest nieszczęsnym ciężarem, który doprowadził do depresji i uzależnienia, a to w powiązaniu z ogromną ilością niezwykłych objawów prawie zatyka zespół. Tymczasem lekarze w Princeton Plainsboro zmagają się z napiętymi związkami osobistymi.

 • 7:05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Magiczna sztuczka, Sezon 3 | Odcinek 18

  W opuszczonym teatrze przy Times Square, wewnątrz skrzyni magika, znalezione zostają zwłoki kobiety przepołowionej piłą na pół. Ofiara pracowała dla słynnego iluzjonisty, który w chwili morderstwa pracował na zewnątrz. W Montanie, Lindsay zeznaje jako świadek w procesie o masowe morderstwo. Ma jednak trudności z przypomnieniem sobie wszystkich szczegółów śmierci swoich trzech przyjaciółek, które zastrzelono w kawiarni.

 • 8:00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Wino i karaluchy, Sezon 3 | Odcinek 19

  Mac, Stella oraz Hawkes muszą pokonać dyplomatyczne przeszkody, prowadząc śledztwo w sprawie śmierci pracowników ONZ. Do zdarzenia doszło w trakcie charytatywnej imprezy, której motywem przewodnim była rewolucja francuska. Danny i Lindsay znajdują na ciele pewnego restauratora inkrustowanego kamieniami szlachetnymi madagaskarskiego karalucha. Mężczyznę zadźgano korkociągiem w składzie wina.

 • 9:00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Co nas jeszcze czeka, Sezon 3 | Odcinek 20

  Z półciężarówki należącej do koronera wykradzione zostaje ciało. W ramach śledztwa, detektywi natykają się na laboratorium przeprowadzające testy genetyczne związane z hibernowaniem ludzi. Zespół zajmuje się również przypadkiem mężczyzny w średniowiecznym kostiumie, którego wbito na pal oraz sprawą drugiej ofiary, zadźganej szpikulcem do lodu w luksusowym pokoju hotelowym. Stella prosi Maca o zatwierdzenie zakupu sprzętu, pozwalającego na szybsze ustalenie, czy jest nosicielką wirusa HIV.

 • 9:55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Wadliwa przeszłość, Sezon 3 | Odcinek 21

  Seryjny morderca unika skazania, ponieważ Mac wsadził do więzienia oficera, który go aresztował. Wkrótce przestępca zaczyna ponownie zabijać. Zespół pracuje również nad sprawą mężczyzny otrutego rycyną. Tymczasem Stella otrzymuje dobre wiadomości, nie została zarażona wirusem HIV.

 • 10:50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Stara sprawa, Sezon 3 | Odcinek 22

  Do Nowego Jorku przyjeżdża z Filadelfii detektyw Scotty Valens, który prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa sprzed lat. Informuje Stellę, że pośród materiałów dowodowych znaleziono jej DNA. Kariera Maca stoi pod znakiem zapytania, gdyż prowadzone jest przeciwko niemu wewnętrzne śledztwo. Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie mężczyzny w przebraniu anioła, który spadł prosto z nieba do wnętrza kościoła.

 • 11:45

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 1

 • 12:40

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 2

 • 13:35

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 3

 • 14:30

  Kości

  Sens w poświęceniu, Sezon 9 | Odcinek 4

  Pelant powraca. Trzymani przez niego w garści członkowie zespołu z Instytutu Jeffersona chcą na zawsze z nim skończyć. Gdy do laboratorium dostarczone zostają ludzkie zwłoki, które przekazano do celów badawczych, naukowcy, z pomocą agenta specjalnego Hayesa Flynna, wymyślają plan polegający na zaaranżowaniu sceny zbrodni, naśladującej sposób działania Pelanta, by zwrócić jego uwagę i wykurzyć z ukrycia. Ich wysiłki przynoszą jednak odwrotny skutek, ponieważ Pelant wyprzedza ich o krok i wcześniej zabija kogoś bliskiego Boothowi. Tymczasem Sweets powraca z urlopu i jest przekonany, że agent Flynn nie jest tym, za kogo się podaje.

 • 15:25

  Kości

  Dama na liście, Sezon 9 | Odcinek 5

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa dyrektora szkoły, Charliego McCorda. Na wieść o tym, że cierpi na nieuleczalną chorobę, mężczyzna stworzył stronę internetową, dzięki której ludzie mogli korzystać z jego inspirujących filmów za odpowiednią opłatą. Odkryte przez śledczych podejrzane wideo Charliego, uderzającego w twarz byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, Chucka Liddella, naprowadza ich na stworzoną przez ofiarę listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią, która pomaga im w rozwiązaniu sprawy. Tymczasem Brennan i Booth w końcu zaczynają planowanie swojego wesela. Sweets zdaje sobie sprawę, że może zostać zastąpiony przez wirtualny system tworzenia profili.

 • 16:20

  Kości

  Kobieta w bieli, Sezon 9 | Odcinek 6

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania Nancy Handelman, której ciało odkryto podczas próby ślubu Brennan i Bootha. Gdy sprawa zaczyna się robić bardziej poważna, niż wcześniej przewidywano, Cam i Angela starają się zachować szczegóły dotyczące śledztwa w tajemnicy przed Brennan, by ich koleżanka mogła skupić się na swoim wielkim dniu. Atmosfera robi się bardzo napięta, kiedy dochodzi do niesprzyjających zdarzeń, które tymczasowo wstrzymują ślub. Max przyjeżdża do miasta z podejrzanym marynarskim workiem pełnym pieniędzy.

 • 17:20

  Kości

  Nazista w trakcie miesiąca miodowego, Sezon 9 | Odcinek 7

  Podczas miesiąca miodowego w Buenos Aires, Brennan i Booth nie są w stanie bezczynnie odpoczywać. Postanawiają pomóc Raphaelowi Valenzie, miejscowemu detektywowi i wielkiemu wielbicielowi książek Brennan, w rozwiązaniu sprawy zabójstwa nazistowskiego zbrodniarza wojennego, którego szczątki znaleziono w historycznym, masowym grobie. Tymczasem z powrotem w Waszyngtonie, Hodgins i Angela zmagają się z opieką nad Christine, pod nieobecność Bootha i Brennan.

 • 18:15

  Kości

  Facet w tamie, Sezon 9 | Odcinek 8

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa Seana Nolana, niedoszłego modela, którego splątane ciało znaleziono w zbudowanej przez bobry tamie. Naukowcy wkrótce odkrywają, że bezowocna kariera w modelingu sprawiła, że jedynym źródłem utrzymania ofiary było sprzedawanie swojej spermy. Jednakże, gdy zespół dowiaduje się, że Nolan sfałszował swoje dane, podejrzenie pada na osoby, które mogły ucierpieć z powodu jego oszustwa. Tymczasem Brennan ma trudności z zachowaniem norm towarzyskich i taktu po tym, jak zostaje wciągnięta w spór z autorką Tess Brown. Hodgins stara się wyhodować muchę, będąc nosicielem larwy.

 • 19:10
  9-1-1

  9-1-1

  Krewni, Sezon 1 | Odcinek 3

  Bobby i jego zespół muszą interweniować, gdy podczas dziecięcej imprezy urodzinowej dochodzi do sytuacji zagrażającej życiu wielu osób. Ekipa śpieszy na ratunek swojemu koledze, który uległ poważnemu wypadkowi. Athena usiłuje poradzić sobie z tragedią w swoim najbliższym otoczeniu. Abby musi stawić czoło zmieniającej życie decyzji związanej z matką. Udaje jej się również nawiązać więź z Buckiem.

  schedule.go_to_show
 • 20:10

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  Nie obawiaj się śmierci, Sezon 14 | Odcinek 11

  Stres związany z zarządzaniem szpitalem oraz konieczność pogodzenia się z decyzją Bena, który postanowił zostać strażakiem, sprawiają, że Bailey znajduje się na granicy wytrzymałości.

 • 21:05

  Tacy jesteśmy

  Co teraz?, Sezon 1 | Odcinek 17

  Cała rodzina Pearsonów zbiera się w domu Randalla na niezwykłą uroczystość. Związek Kevina i Sophie pogłębia się w wieczór premiery jego sztuki. Kate nie wie, jak powiedzieć Toby’emu o śmierci swojego ojca. Między Jackiem i Rebecką narasta napięcie z powodu jej wyjazdu na tournée ze swoim zespołem.

 • 22:00

  Zabójcze umysły

  Podaż i popyt, Sezon 6 | Odcinek 24

  Hotch zwołuje wczesnoporanne zebranie, po raz pierwszy od czasu odejścia Gideona, co wzbudza ciekawość członków zespołu. Mówi im, że z powodów budżetowych w FBI będzie miała miejsce restrukturyzacja i chociaż bardzo chciałby, żeby wszyscy zostali, istnieje szansa, że zgłoszą się do nich inne jednostki. Spotkanie najbardziej dotyka Garcię i Rossiego. Tymczasem zespół zostaje wezwany do udzielenia wsparcia w śledztwie dotyczącym wypadku samochodowego. Niezidentyfikowany kierowca spadł z klifu i zmarł w wyniku odniesionych ran. W bagażniku jego samochodu znaleziono ciała dwojga zamordowanych młodych dorosłych. Ofiary zostają później zidentyfikowane jako Jake Wattay i Paige Hawley. Oboje znajdowali się na liście osób zaginionych, zniknęli w innym czasie i pochodzili w różnych stron kraju. Charakter ich obrażeń wskazuje na grupę sprawców. Do Hotcha zgłasza się agentka Swan z jednostki specjalnej ds. krajowego handlu żywym towarem. Jej zespół zajmuje się sprawą zgonów powiązanych z pewną organizacją, którą śledzi od trzech lat. Ludzie ci porywają studentów w ramach białego niewolnictwa, czego rezultatem jest wysoka liczba zgonów. Pracuje dla niej grupa tajnych agentów, którzy wcielają się w role potencjalnych ofiar. Sprawa robi się coraz pilniejsza po tym, jak jedna z miejscowych agentek Swan, Renee Matlin nie zgłasza się na umówione spotkania. Jej notatki mogą dostarczyć odpowiedzi odnośnie miejsca pobytu oraz lokalizacji nieznanych sprawców i innych ofiar.

 • 22:55

  Zabójcze umysły

  Wszyscy razem, Sezon 7 | Odcinek 1

  Zespół znajduje się na rozdrożu. Od śmierci Prentiss minęło siedem miesięcy. Trzy miesiące temu do jednostki powróciła JJ, by zająć wakat po zmarłej koleżance. Przez cały ten czas Morgan usiłował znaleźć i pojmać jej zabójcę, Iana Doyle’a, początkowo na własną rękę, później z pomocą kolegów z zespołu, ale wciąż bez zgody ze strony władz. Z powodu niezatwierdzonego charakteru misji, członkowie jednostki muszą składać teraz indywidualne zeznania przed komisją senacką. Wygląda jednak na to, że ktoś znajomy będzie w stanie pomóc im wygrać sprawę i zachować zespół w komplecie.

 • 23:55

  Zabójcze umysły

  Dowód, Sezon 7 | Odcinek 2

  Zespół udaje się do Durant w stanie Oklahoma, gdzie znaleziono zwłoki dwóch kobiet. Obie były blondynkami o niebieskich oczach. Ich ciała, przebrane w ubrania z lat 80., znaleziono w miejscach publicznych. Zabójca użył również kwasu siarkowego, by je oślepić. Dowody wskazują na to, że nieznany sprawca to osoba bezdomna. Po tym, jak znika Tammy Bradstone, która pasuje do profilu, śledczym udaje się ustalić, kto jest prawdziwym celem i starają się wykorzystać informację, by uratować kobietę zanim będzie za późno. Tymczasem Reid jest zły na tych, którzy wiedzieli o sfingowanej śmierci Prentiss i ma do nich żal, że go nie wtajemniczyli w sprawę.

 • 0:50

  Zabójcze umysły

  Tajna misja, Sezon 7 | Odcinek 3

  Zespół prowadzi śledztwo w sprawie masowego morderstwa w Synalock, firmie zajmującej się zabezpieczaniem Internetu, która mieści się w Charlottesville w stanie Virginia. Pięć osób zastrzelono, trzy inne zostały zadźgane nożem. Celem był prawdopodobnie dyrektor zarządzający, Adam Werner. Wkrótce znalezione zostają zwłoki małżeństwa Dolanów, co naprowadza śledczych na ich syna, Luke’a, który służył z Wernerem w komandzie FOKI. Tymczasem Prentiss dowiaduje się od Morgana, że musi przejść ponowne szkolenie kwalifikujące ją do pracy.

 • 1:45

  Zabójcze umysły

  Bezboleśnie, Sezon 7 | Odcinek 4

  Dziesięć lat temu Hotch i Rossi prowadzili śledztwo w sprawie masowej strzelaniny w szkole średniej w Boise w stanie Idaho. Wówczas lubiany, choć narcystyczny Randy Slade zabił trzynaścioro kolegów i koleżanek z klasy, po czym sam zginął. W dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń na miejsce przyjeżdżają ci, którzy ocaleli z masakry, by uczcić pamięć zabitych. Wkrótce niektórzy z nich zaczynają ginąć z rąk naśladowcy. Zespół zostaje ponownie wezwany do Boise, by ustalić profil zabójcy. Tymczasem Hotch martwi się o swojego syna, Jacka, który być może jest ofiarą znęcania się w szkole.

 • 2:40

  Zabójcze umysły

  Od samych narodzin, Sezon 7 | Odcinek 5

  Zespół prowadzi śledztwo w St. Louis w stanie Missouri, gdzie zaginął dziewięcioletni Bobby Smith. Ponieważ brak śladów walki, śledczy uznają, że chłopiec znał porywacza, lub miał podstawy, by mu zaufać. Po tym, jak znika kolejne dziecko, czteroletni Timmy Tanner, zespół zauważa podobieństwa w profilu obu ofiar. Obaj chłopcy mieli matki zmagające się z osobistymi problemami. Tymczasem Rossi nawiązuje kontakt ze swoją pierwszą żoną, Carolyn, która ma mu do przekazania szokujące informacje.

 • 3:35

  Zabójcze umysły

  Epilog, Sezon 7 | Odcinek 6

  Zespół zostaje wezwany do Kalifornii, gdzie z jeziora, położonego na terenie lasów państwowych, wyłowione zostają trzy ciała. Ofiarami są dobrze zbudowani bruneci. Wkrótce porwany zostaje kolejny, młody mężczyzna, który nie w pełni pasuje do profilu. Po nim pojawia się więcej ofiar, każda z nich coraz mniejsza pod względem fizycznym. Agenci dochodzą do wniosku, że nieznany sprawca to ktoś miejscowy, dobrze zaznajomiony z terenem. Autopsja pierwszych czterech ofiar pozwala im również ustalić, dlaczego zabija, czemu usiłuje je resuscytować przed śmiercią i z jakiego powodu każda z nich jest coraz mniejsza. Tymczasem rozkojarzony Rossi musi podjąć decyzję, jak zareagować na prośbę swojej byłej, pierwszej żony, której stan zdrowia szybko się pogarsza.

 • 5:15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Faul osobisty, Sezon 4 | Odcinek 19

  Nadal trwają poszukiwania taksówkarza zabójcy, a zespół stara się robić wszystko, co w ich mocy, by mieszkańcy Nowego Jorku byli bezpieczni. Danny, Lindsay oraz Flack zajmują się sprawą morderstwa mężczyzny, który zginął niedługo po wrzuceniu piłki do kosza z połowy boiska. Danny kończy znajomość z Rikkim.

dziś

25 lutego

 • 6:10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Taksówka, Sezon 4 | Odcinek 20

  Po tym, jak znalezione zostają zwłoki taksówkarza, Mac początkowo uważa, że jest to poszukiwany przez nich morderca, którego zlikwidowali ludzie samowolnie wymierzający sprawiedliwość. Liczba ofiar nadal rośnie, po czym zabójca bierze piszącego o nim blogera na zakładnika. Starając się uratować kolejnych ludzi przed śmiercią, Reed wykorzystuje swój blog, by ujawnić istotne szczegóły dotyczące zabójcy i miejsca jego pobytu zanim dojdzie do kolejnego ataku.

 • 7:05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Zakładnik, Sezon 4 | Odcinek 21

  Podczas nieudanego napadu na bank, mężczyzna bierze zakładników. Domaga się również, by na miejscu pojawili się śledczy z laboratorium medycyny sądowej i dowiedli, że nie był osobą odpowiedzialną za zastrzelenie kierownika oddziału. Mac wchodzi do środka, a reszta zespołu stara się odszyfrować przekazywane przez niego wskazówki. Niestety nic nie wydaje się tym, czym jest.

 • 8:00

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 4

 • 8:55

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 5

 • 9:55

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 6

 • 10:50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  …co tobie niemiłe, Sezon 3 | Odcinek 23

  Legenda tenisa, John McEnroe, pomimo solidnego alibi, staje się podejrzanym w sprawie zabójstwa niedoszłego pana młodego. Dochodzenie, którego przedmiotem jest Mac, prowadzi do politycznej burzy, co może zakończyć jego karierę.

 • 11:45

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Śnieżyca, Sezon 3 | Odcinek 24

  Po największej akcji przejęcia transportu narkotyków w historii Nowego Jorku, dowody w sprawie, w tym 900 kg, kokainy trafiają do laboratorium kryminalistycznego. Gangsterzy nie dają jednak za wygraną i postanawiają odbić swój towar. Bazując na misternie przygotowanym planie dokonują napadu na laboratorium, w którym po ewakuacji, w wyniku fałszywego alarmu, pozostają jedynie Mac, Stella i Hawkes. Tymczasem w innym miejscu, Danny zostaje wzięty na zakładnika przez członków tego samego, irlandzkiego gangu.

 • 12:40

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Czy mnie teraz słyszysz?, Sezon 4 | Odcinek 1

  W trakcie przeprowadzania śledztwa w sprawie śmierci strażniczki, Mac i jego zespół znajdują ludzką krew na koronie Statuy Wolności. Muszą teraz ścigać się z czasem, by uratować słynnego muzyka od śmierci z rąk kogoś, kto samowolnie wymierza sprawiedliwość.

 • 13:35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Głębia, Sezon 4 | Odcinek 2

  W trakcie regat do Staten Island niemal dochodzi do zderzenia jednej z łodzi z nieżywym instruktorem nurkowania. Sekcja zwłok ujawnia, że nie był to wypadek. Śladowe materiały dowodowe prowadzą detektywów pod wodę, do sztucznej rafy stworzonej z porzuconych wagonów metra, które ułożono w stos na dnie rzeki Hudson, gdzie znalezione zostaje ciało partnera nurkowego pierwszej ofiary.

 • 14:30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Umiera się tylko raz, Sezon 4 | Odcinek 3

  Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie gangu złodziei, którzy wykorzystują najnowsze zdobycze technologii, by wykradać osobiste dane bankowe z komputerów i telefonów, po czym uciekają z miejsc przestępstw w aucie przypominającym pojazd Batmana. Gdy znalezione zostają zwłoki jednego z członków szajki, Mac i jego zespół muszą ustalić, czy złodziej został zamordowany przez jedną ze swoich ofiar czy przechytrzył go jeden z kolegów. Mac zaczyna otrzymywać coraz więcej dziwnych telefonów, wiadomości oraz paczek.

 • 15:25

  Kości

  Furia w ławie przysięgłych, Sezon 9 | Odcinek 9

  Brennan zostaje ławniczką w procesie sądowym profesjonalnego zawodnika piłki nożnej, Petera Kidmana, którego oskarżono o zamordowanie swojej żony. Gdy Temperance stara się w obiektywny sposób dowieść, że zabójca jest niewinny, ginie jego najbliższy przyjaciel oraz kluczowy świadek w sprawie. Zespół z Instytutu Jeffersona zaczyna badać sprawę, by udowodnić, że gwiazdor piłki nożnej faktycznie winny jest zabójstwa zarówno swojej żony, jak i przyjaciela.

 • 16:25

  Kości

  Tajemnica w mięsie, Sezon 9 | Odcinek 10

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa technologa żywności. Szczątki ofiary wrzucono do maszyny do mielenia mięsa, po czym trafiły one do puszek z gulaszem, który serwowano w szkolnej stołówce. Gdy śledczy odkrywają najnowszy i bardzo dochodowy wynalazek naukowca, zaczynają tropić zazdrosnych konkurentów, działających w przemyśle spożywczym. Tymczasem Angela organizuje dla Brennan poślubny wieczór panieński, który robi się bardziej zwariowany od tego, co zaplanowała.

 • 17:20

  Kości

  Iskra w parku, Sezon 9 | Odcinek 11

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa gimnastyczki, startującej w krajowych zawodach, której szczątki zostały porażone piorunem i rozrzucone w publicznym parku. Chociaż dowody wskazują na koleżankę gimnastyczkę jako główną podejrzaną, Brennan i Booth odkrywają, że ofiara prowadziła podwójne życie. Tymczasem Booth denerwuje się, gdy Brennan okazuje zaskakującą empatię ojcu ofiary. Cam konfrontuje kobietę, która ukradła jej tożsamość.

 • 18:15

  Kości

  Duch w zabójcy, Sezon 9 | Odcinek 12

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zgonu Lany Brewster, dziewczyny, której zwłoki dostarczone zostały do domu Brennan i Bootha przez kogoś, kto nie uznał tego, co wydarzyło się przed 18 laty za wypadek. Gdy naukowcy odkrywają, że ofiarę zamordowano, a jej śmierć zatuszowano, osoby z przeszłości kobiety stają się głównymi podejrzanymi. Jedną z nich jest jej były chłopak, z którym Hodgins się kiedyś przyjaźnił. Tymczasem Brennan zaczyna ponownie mieć koszmarne sny związane z Pelantem i zdaje sobie sprawę, że psychopata mógł mieć coś wspólnego z zabójstwem Lany.

 • 19:15

  Kości

  Sławny na Filipinach, Sezon 9 | Odcinek 13

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Colina Haynesa, zmagającego się z trudnościami piosenkarza country, którego szczątki znaleziono w płytkim grobie. Informacje na temat kariery muzycznej ofiary naprowadzają śledczych na wytwórnię płytową, która, jak się okazuje, nie traktowała swoich podopiecznych w uczciwy sposób. Tymczasem stażysta Wendell Bray łamie sobie rękę podczas gry w hokeja. Brennan przygląda się bliżej jego urazom i odkrywa coś szokującego.

 • 20:10

  Z archiwum X

  Efekt Mandeli, Sezon 1 | Odcinek 4

  Badając zjawisko efektu Mandeli, które objawia się tym, że większe grupy ludzi pamiętają alternatywną historię, Mulder i Scully dowiadują się jaki sposób doszło do powstania Archiwum X.

 • 21:05

  Z archiwum X

  Ghule, Sezon 1 | Odcinek 5

  Para nastolatek atakuje się nawzajem. Obu dziewczętom wydaje się, że ta druga jest potworem. Mulder i Scully odkrywają, że prowadzone przez nich śledztwo może być powiązane z Williamem, ich dawno zaginionym synem.

 • 22:00

  Z archiwum X

  , Sezon 1 | Odcinek 6

  Skinner, którego dopadają grzechy z przeszłości, znika bez śladu. W miarę, jak Mulder i Scully starają się ustalić miejsce jego pobytu, narastają ich podejrzenia odnośnie prawdziwych intencji byłego przełożonego.

 • 22:55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Czy mnie teraz słyszysz?, Sezon 4 | Odcinek 1

  W trakcie przeprowadzania śledztwa w sprawie śmierci strażniczki, Mac i jego zespół znajdują ludzką krew na koronie Statuy Wolności. Muszą teraz ścigać się z czasem, by uratować słynnego muzyka od śmierci z rąk kogoś, kto samowolnie wymierza sprawiedliwość.

 • 23:55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Głębia, Sezon 4 | Odcinek 2

  W trakcie regat do Staten Island niemal dochodzi do zderzenia jednej z łodzi z nieżywym instruktorem nurkowania. Sekcja zwłok ujawnia, że nie był to wypadek. Śladowe materiały dowodowe prowadzą detektywów pod wodę, do sztucznej rafy stworzonej z porzuconych wagonów metra, które ułożono w stos na dnie rzeki Hudson, gdzie znalezione zostaje ciało partnera nurkowego pierwszej ofiary.

 • 0:50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Umiera się tylko raz, Sezon 4 | Odcinek 3

  Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie gangu złodziei, którzy wykorzystują najnowsze zdobycze technologii, by wykradać osobiste dane bankowe z komputerów i telefonów, po czym uciekają z miejsc przestępstw w aucie przypominającym pojazd Batmana. Gdy znalezione zostają zwłoki jednego z członków szajki, Mac i jego zespół muszą ustalić, czy złodziej został zamordowany przez jedną ze swoich ofiar czy przechytrzył go jeden z kolegów. Mac zaczyna otrzymywać coraz więcej dziwnych telefonów, wiadomości oraz paczek.

 • 1:45

  Zabójcze umysły

  Nie ma jak w domu, Sezon 7 | Odcinek 7

  Wskutek przejścia serii tornad przez stan Kansas, w przeciągu tygodnia, w miejscowości Wichita znalezione zostają zwłoki dwóch nastolatków, których ciężko pobito przed śmiercią. Dodatkowo, każdego z chłopców pozbawiono różnych części ciała, obaj byli uciekinierami, zarabiającymi pieniądze na ulicy. Po tym, jak znajdywane są kolejne, pozbawione części ciała ofiary, zespół zaczyna domyślać się, co dokładnie planuje nieznany sprawca. Do przełomu w śledztwie dochodzi, gdy pojawia się świadek porwania kolejnego nastolatka, tym razem z normalnej rodziny. Tymczasem JJ ma problemy w domu, spowodowane nadmiarem jej obowiązków zawodowych.

 • 2:35

  Zabójcze umysły

  Nadzieja, Sezon 7 | Odcinek 8

  Po jednym ze spotkań swojej grupy wsparcia, która pomaga osobom nie mogącym sobie poradzić z utratą bliskich, Garcia odkrywa na parkingu porzucony samochód swojej przyjaciółki z kluczykami w stacyjce i torebką pozostawioną na siedzeniu. Policja nie jest w stanie działać, nie mając dowodu na to, że doszło do przestępstwa. Garcia jest jednak pewna, że stało się coś złego i dzwoni do kolegów z zespołu, prosząc ich o pomoc. Dzięki nagraniom z kamer monitoringu agentom udaje się ustalić, że kobieta żyje. Odkrycie motywów działania porywacza być może pozwoli na uratowanie porwanej oraz jej córki, która zaginęła siedem lat temu.

 • 3:30

  The Walking Dead

  Honor, Sezon 8 | Odcinek 9

 • 5:10

  Dr House

  Błogosławiona ignorancja, Sezon 6 | Odcinek 9

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem Jamesa Sidasa, nieprzeciętnie genialnego fizyka i autora, który zamienił udaną karierę na pracę w charakterze kuriera. Dla chorego pacjenta inteligencja jest nieszczęsnym ciężarem, który doprowadził do depresji i uzależnienia, a to w powiązaniu z ogromną ilością niezwykłych objawów prawie zatyka zespół. Tymczasem lekarze w Princeton Plainsboro zmagają się z napiętymi związkami osobistymi.

poniedziałek

26 lutego

 • 6:05

  Dr House

  Wilson, Sezon 6 | Odcinek 10

  Gdy stary przyjaciel i były pacjent Wilsona dostaje paraliżu w prawym ramieniu, Wilson włącza się do leczenia przypadku. House zakłada się z Wilsonem, że objawy wynikają z powstania nowych komórek rakowych. Wilson zgadza się na zakład, chociaż nie chce wierzyć, że rak powrócił. Z pomocą zespołu, Wilson stara się postawić bardziej optymistyczną diagnozę, ale gdy stan pacjenta ulega pogorszeniu, musi zmierzyć się ze swoją niezdolnością do oddzielenia pacjenta od przyjaciela. Tymczasem Cuddy szuka porady odnośnie zakupu nowego domu.

 • 7:00

  Kości

  Tajemnica w mięsie, Sezon 9 | Odcinek 10

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa technologa żywności. Szczątki ofiary wrzucono do maszyny do mielenia mięsa, po czym trafiły one do puszek z gulaszem, który serwowano w szkolnej stołówce. Gdy śledczy odkrywają najnowszy i bardzo dochodowy wynalazek naukowca, zaczynają tropić zazdrosnych konkurentów, działających w przemyśle spożywczym. Tymczasem Angela organizuje dla Brennan poślubny wieczór panieński, który robi się bardziej zwariowany od tego, co zaplanowała.

 • 8:00

  Kości

  Iskra w parku, Sezon 9 | Odcinek 11

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa gimnastyczki, startującej w krajowych zawodach, której szczątki zostały porażone piorunem i rozrzucone w publicznym parku. Chociaż dowody wskazują na koleżankę gimnastyczkę jako główną podejrzaną, Brennan i Booth odkrywają, że ofiara prowadziła podwójne życie. Tymczasem Booth denerwuje się, gdy Brennan okazuje zaskakującą empatię ojcu ofiary. Cam konfrontuje kobietę, która ukradła jej tożsamość.

 • 8:55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Taksówka, Sezon 4 | Odcinek 20

  Po tym, jak znalezione zostają zwłoki taksówkarza, Mac początkowo uważa, że jest to poszukiwany przez nich morderca, którego zlikwidowali ludzie samowolnie wymierzający sprawiedliwość. Liczba ofiar nadal rośnie, po czym zabójca bierze piszącego o nim blogera na zakładnika. Starając się uratować kolejnych ludzi przed śmiercią, Reed wykorzystuje swój blog, by ujawnić istotne szczegóły dotyczące zabójcy i miejsca jego pobytu zanim dojdzie do kolejnego ataku.

 • 9:50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Zakładnik, Sezon 4 | Odcinek 21

  Podczas nieudanego napadu na bank, mężczyzna bierze zakładników. Domaga się również, by na miejscu pojawili się śledczy z laboratorium medycyny sądowej i dowiedli, że nie był osobą odpowiedzialną za zastrzelenie kierownika oddziału. Mac wchodzi do środka, a reszta zespołu stara się odszyfrować przekazywane przez niego wskazówki. Niestety nic nie wydaje się tym, czym jest.

 • 10:45

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  , Sezon 5 | Odcinek 1

 • 11:40

  Kości

  Duch w zabójcy, Sezon 9 | Odcinek 12

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zgonu Lany Brewster, dziewczyny, której zwłoki dostarczone zostały do domu Brennan i Bootha przez kogoś, kto nie uznał tego, co wydarzyło się przed 18 laty za wypadek. Gdy naukowcy odkrywają, że ofiarę zamordowano, a jej śmierć zatuszowano, osoby z przeszłości kobiety stają się głównymi podejrzanymi. Jedną z nich jest jej były chłopak, z którym Hodgins się kiedyś przyjaźnił. Tymczasem Brennan zaczyna ponownie mieć koszmarne sny związane z Pelantem i zdaje sobie sprawę, że psychopata mógł mieć coś wspólnego z zabójstwem Lany.

 • 12:40

  Kości

  Sławny na Filipinach, Sezon 9 | Odcinek 13

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Colina Haynesa, zmagającego się z trudnościami piosenkarza country, którego szczątki znaleziono w płytkim grobie. Informacje na temat kariery muzycznej ofiary naprowadzają śledczych na wytwórnię płytową, która, jak się okazuje, nie traktowała swoich podopiecznych w uczciwy sposób. Tymczasem stażysta Wendell Bray łamie sobie rękę podczas gry w hokeja. Brennan przygląda się bliżej jego urazom i odkrywa coś szokującego.

 • 13:35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Głębia, Sezon 4 | Odcinek 2

  W trakcie regat do Staten Island niemal dochodzi do zderzenia jednej z łodzi z nieżywym instruktorem nurkowania. Sekcja zwłok ujawnia, że nie był to wypadek. Śladowe materiały dowodowe prowadzą detektywów pod wodę, do sztucznej rafy stworzonej z porzuconych wagonów metra, które ułożono w stos na dnie rzeki Hudson, gdzie znalezione zostaje ciało partnera nurkowego pierwszej ofiary.

 • 14:30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Umiera się tylko raz, Sezon 4 | Odcinek 3

  Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie gangu złodziei, którzy wykorzystują najnowsze zdobycze technologii, by wykradać osobiste dane bankowe z komputerów i telefonów, po czym uciekają z miejsc przestępstw w aucie przypominającym pojazd Batmana. Gdy znalezione zostają zwłoki jednego z członków szajki, Mac i jego zespół muszą ustalić, czy złodziej został zamordowany przez jedną ze swoich ofiar czy przechytrzył go jeden z kolegów. Mac zaczyna otrzymywać coraz więcej dziwnych telefonów, wiadomości oraz paczek.

 • 15:25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Nie ma już czasu, Sezon 4 | Odcinek 4

  Umierający mężczyzna przyznaje się do morderstwa na 24 godziny przed jego popełnieniem. Mac i Hawkes prowadzą śledztwo w sprawie możliwości podróżowania w czasie. Stella, Danny oraz Lindsay zajmują się sprawą kobiety, która umiera wskutek komplikacji po przyjęciu eksperymentalnego leku. Tymczasem Mac zachęca Stellę, by dała szansę facetowi ze sklepu z antykami. Dostaje również list od Peyton, która informuje go, że z nim zrywa.

 • 16:20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  W głąb króliczej dziury, Sezon 4 | Odcinek 5

  Ofiara morderstwa okazuje się zaskakująco podobna do bardzo znanej postaci z gry internetowej o nazwie „Drugie życie”. Mac zmuszony zostaje do wzięcia udziału w grze, by w ten sposób rozwiązać zagadkę jej śmierci. Tym niemniej zabójcy udaje się zbiec.

 • 17:20

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 6

 • 18:15

  Castle

  , Sezon 1 | Odcinek 7

 • 19:10

  Kości

  Mistrz w pomyjach, Sezon 9 | Odcinek 14

  Zespół z Instytutu Jeffersona odkrywa ciało słynnego, aczkolwiek nielubianego mistrza szachowego w świńskich pomyjach. Sweets zaskakuje resztę ekipy swoimi umiejętnościami szachowymi i pod przykrywką wkracza w świat zawodowych rozgrywek szachowych, by odszukać zabójcę. Cam zostaje umieszczona w rankingu wybitnych kobiet nauki w specjalnym dodatku czasopisma branżowego, ale nie chce uznać tego zaszczytu, ponieważ obawia się, że tym samym urazi Brennan, która uważa, że to ona powinna zostać wyróżniona. Tymczasem ku niezadowoleniu Brennan, w laboratorium pojawia się dr Douglas Filmore, zawsze pogodny podiatra z Kanady.

 • 20:10

  Kości

  Dziedziczka we wzgórzu, Sezon 9 | Odcinek 15

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Lauren Frank, ofiary porywacza, której szczątki zakopano w parku. Po odkryciu nieszczęśliwych relacji dziewczyny z jej macochą, śledczy zaczynają podejrzewać, że zabójcą był ktoś z jej najbliższego otoczenia. Tymczasem Hodgins odkrywa szokującą tajemnicę dotyczącą jego rodziny. Brennan i Booth muszą zmierzyć się z powszechnym dylematem par – czy połączyć swoje fundusze.

 • 21:05

  Podwójna gra

  Odcinek 3, Sezon 1 | Odcinek 3

  Sean ukrywa się w willi izraelskiego biznesmena, Gabiego Silvera, który przebywa zagranicą. W wiadomościach pojawia się nowe wideo irańskiego ministra obrony, który twierdzi, że jest zbiegiem i wcale nie został porwany. Szin Bet taktycznie zwalnia podejrzanych, by móc ich dalej śledzić. Żona Benny’ego Rafaela dowiaduje się o jego romansie i wyrzuca go z domu. Natali Alfasya potajemnie kontaktuje się z Seanem. Ten mówi jej, by dostarczyła mu torbę zawierającą tysiące euro. Yuval Harary, narzeczony Natali, podejrzewa, że dziewczyna go okłamuje. Ostatecznie kobiecie udaje się pozbyć torby, ale zostaje ponownie zatrzymana przez Szin Bet.

 • 22:00

  The Walking Dead

  Honor, Sezon 8 | Odcinek 9

 • 23:10

  The Walking Dead

  Honor, Sezon 8 | Odcinek 9

 • 0:20

  Zabójcze umysły

  Mając takich przyjaciół, Sezon 6 | Odcinek 19

  Członkowie zespołu nadal przeżywają żałobę po śmierci Prentiss. Świętują również zakończenie szkolenia przez Seaver. Hotch prowadzi poszukiwania nowego profilera. Tymczasem agenci udają się do Portland w Oregonie, gdzie doszło do dwóch morderstw. Wiktymologia się różni, ale są pewne podobieństwa pomiędzy oboma zgonami – ofiary najpierw pobito, po czym wielokrotnie dźgnięto nożem. Charakter ran oraz drobne kradzieże związane z zabójstwami wskazują na udział gangu. Jednakże po odwiedzeniu jednego z miejsc zbrodni, Hotch dochodzi do wniosku, że agenci mają do czynienia z pojedynczym sprawcą – schizofrenikiem, co potwierdzają materiały dowodowe z innych miejsc. Kolejne, identyczne morderstwa pozwalają zespołowi dowiedzieć się więcej na temat podejrzanego, w tym odkryć związek z religijnymi egzorcyzmami. Sprawa jest szczególnie trudna dla Reida, który widzi u siebie pewne podobieństwa do nieznanego sprawcy.

 • 1:15

  Zabójcze umysły

  Róg ulic Hanley i Waters, Sezon 6 | Odcinek 20

  Hotch ma ocenić stan psychiczny członków grupy po śmierci Prentiss. Natomiast koledzy z Jednostki Analiz Behawioralnych zastanawiają się, kto oceni jego. Tymczasem zespół jedzie do Tampy na Florydzie, gdzie tego ranka pewna kobieta weszła do sklepu z bronią i zabiła cztery osoby. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, agenci dowiadują się, że sprawczyni przyniosła ze sobą własną amunicję i użyła broni ze sklepu. Strzelanina i dwa następujące po niej wydarzenia wskazują, że kobieta ma pewne problemy z uznawaniem autorytetu. W miarę jak śledzą jej ruchy na terenie Tampy, członkowie zespołu zdają sobie również sprawę, iż przestępczyni wcale nie ucieka, ale zmierza do konkretnego celu, do którego musi dotrzeć w określonym dniu. Muszą zatem dociec, kto jest celem i jakie ta data ma znaczenie w jej życiu.

 • 2:10

  Zabójcze umysły

  Nieznajomy, Sezon 6 | Odcinek 21

  Zespół udaje się do San Diego w Kalifornii, gdzie w ciągu pięciu dni popełniono trzy morderstwa. Niepowiązane ze sobą ofiary były wszystkie brunetkami i studentkami college’u (różnych instytucji). Studiowały nauczanie bądź inne aspekty opieki nad dziećmi i zamordowano je we własnych domach, znajdujących się poza uniwersyteckim kampusem. Każde kolejne zabójstwo wskutek wielokrotnie zadanych ran kłutych było coraz bardziej brutalne. Z powodu nieprzewidywalnego rozkładu dnia ofiar, zespół zdaje sobie sprawę, iż młode kobiety były namierzane i śledzone. Dochodzą również do wniosku, że ofiary stanowią zastępstwo za kogoś, kto stanie się ostatecznym celem zabójcy. Podczas śledztwa dochodzi do kolejnych morderstw. Chociaż sposób działania nieco się różni, motywem przewodnim jest nadal opieka nad dziećmi, co staje się kluczem do rozwiązania sprawy i daje możliwość złapania sprawcy zanim dotrze do celu. Tymczasem Strauss dokonuje przeglądu ocen stanu psychicznego zespołu sporządzonych przez Hotcha. Szczegółowa analiza denerwuje wszystkich członków Jednostki Analiz Behawioralnych, ale Strauss wyjaśnia Hotchowi powody tej dokładności.

 • 3:05

  Zabójcze umysły

  Poza światłem, Sezon 6 | Odcinek 22

  W pobliżu Lake Worth w Karolinie Północnej, na drodze wiodącej obok klifu, znaleziona zostaje ledwo żywa dziewczyna o nieustalonej tożsamości, która prawdopodobnie skoczyła lub spadła ze zbocza. Zespół zostaje wezwany z powodu wielu urazów, jakich doznała przed upadkiem – ran zadanych nożem, zgodnych z innym przypadkiem zabójstwa, które miało miejsce na tym samym terenie przed trzema laty. Agenci szybko dochodzą do wniosku, że nieznany sprawca to seksualny sadysta i drapieżnik. Mężczyzna porywa kobiety i trzyma je w zamknięciu. Jego ostatnia ofiara prawdopodobnie usiłowała ucieczki. Po przybyciu na miejsce, zespół odkrywa masowy grób, wypełniony ciałami młodych kobiet, głównie blondynek, przy którym ktoś niedawno majstrował. Ostatnia ofiara umiera w wyniku odniesionych obrażeń i zostaje zidentyfikowana jako Angela Proctor. Dziewczyna podróżowała w towarzystwie swojej najlepszej przyjaciółki, Marcy Owens, która również zaginęła i prawdopodobnie przetrzymywana jest przez tego samego sprawcę. Agentom udaje się ustalić nazwisko podejrzanego. Jest nim Marcus Talbot, znany z przeszłości drapieżnik seksualny, który obecnie pracuje jako nauczyciel sztuk plastycznych w Lake Worth. Im bardziej zespół przetrząsa jego rzeczy, tym bardziej wygląda na to, że to Talbot jest sprawcą. On sam uważa się za niewinnego. Ostatecznie wskazówka odkopana w jego ogrodzie daje szanse na dotarcie do wciąż żywej Marcy.

 • 4:00

  Zabójcze umysły

  Wielkie morze, Sezon 6 | Odcinek 23

  Zespół wyjeżdża do Jacksonville na Florydzie po tym, jak ekipa pompująca ropę naftową odkrywa na dnie morskim masowy grób. Na podstawie pozostałości licznych szkieletów, Reid jest w stanie ustalić, że ofiary różnią się pod względem wieku, pochodzenia etnicznego oraz stanu zdrowia przed śmiercią. Stwierdza również, iż nieznany sprawca zabija przeciętnie raz w roku i jest zawodowym rybakiem. Zespół postanawia wydać publiczne oświadczenie oraz poprosić osoby, których bliscy zaginęli, o pomoc w ustaleniu okoliczności ich zniknięcia i porównanie próbek DNA. Gdy udaje się zidentyfikować niektóre szczątki, agenci zaczynają odkrywać podobieństwa, szczególnie dotyczące powodów zaginięcia. Ustalenie tożsamości ostatniej zamordowanej osoby może doprowadzić do ujęcia sprawcy. Sprawa jest szczególnie trudna dla Morgana, którego zaginiona kuzynka Cindy może okazać się jedną z ofiar mordercy.

 • 5:10

  Dr House

  Wilson, Sezon 6 | Odcinek 10

  Gdy stary przyjaciel i były pacjent Wilsona dostaje paraliżu w prawym ramieniu, Wilson włącza się do leczenia przypadku. House zakłada się z Wilsonem, że objawy wynikają z powstania nowych komórek rakowych. Wilson zgadza się na zakład, chociaż nie chce wierzyć, że rak powrócił. Z pomocą zespołu, Wilson stara się postawić bardziej optymistyczną diagnozę, ale gdy stan pacjenta ulega pogorszeniu, musi zmierzyć się ze swoją niezdolnością do oddzielenia pacjenta od przyjaciela. Tymczasem Cuddy szuka porady odnośnie zakupu nowego domu.